Online

Peníze za Click

http://bux.to/?r=mcandys 
Když se budete registrovat a budou tam radky jmeno,heslo,email,a Referals
tak u kolonky referals necháte nebo musíte vyplnit mcandys

Princip PTC stránek
PTC je zkratka pro Paid To Click stránky, jak už znalým anglického jazyka napovídá, tyto stránky se zabývají klikáním na placené odkazy. Jak je vůbec možně, že mi někdo platí za klikání na odkazy? Je to vlastně úplně jednoduché. Představte si tři strany, jednou z nich jste vy, druhou stranu představují webmasteři a tou třetí je firma, která provozuje PTC stránky. Druhá strana, neboli webmásteři platí třetí straně za zobrazovaní odkazů na jejich web, aby zvýšili svoji návštěvnost. Část těchto peněz odvádí třetí strana té první, neboli nám, za to, že na ty odkazy klikáme a zvyšujeme tak webmásterům návštěvnost na jejich stránkách. Je to tedy nekonečný koloběh peněz, na kterém vydělávají všechny tři strany.

Jak tedy taková klikačka vypadá a jak funguje?
Většina současných klikaček (PTC stránek) se kromě vzhledu nijak neliší. Co se týče funkčnosti a nabízených služeb, ty se dělí na výši odměn za kliknutí, nejnižší možnou částku pro vyplacení a ceny za prémium účty, popřípadě referály o kterých se dozvíte níže na této stránce. Než začnete na PTC stránce klikat neboli vydělávat, musíte se na dané stránce zaregistrovat. Při registraci je nutné zadat váš AlertPay účet, na který budou vydělané částky převáděny z AlertPay účtu firmy vlastnící PTC stránku (více o AlertPay účtu se dočtete v sekci "Jak na AlertPay?"). Po registraci je nutné se přihlásit (login). Na horní liště máte na výběr hned několik možností: Surf Ads (někdy View Ads) - Obsahuje seznam s placenými odkazy, které je možno shlédnout 1x za 24 hodin. My Stats (někdy Members) - Obsahuje vaše statistiky. Počet kliknutí, stav účtu atd. Dále už následují různé kombinace jako Upgrade, Purchase Referrals atd. Pod těmito sekcemi většinou najdete možnost zakoupení prémium účtu, který obsahuje řadu výhod (větší odměny, přednost při vyplacení a mnoho dalšího dle aktuální nabídky dané stránky) a také zakoupení referálů. Referál je člověk, který se na PTC stránku zaregistroval prostřednictvím vašeho odkazu, v podstatě jste ho na klikačku přivedli vy a za to potom dostáváte další finanční obnosy (opět dle nabídky dané stránky).

Jak je to s vyplácením?
Vyplácení závisí na výši minimální částky pro vyplacení na váš AlertPay účet (obvykle $10.00). Čekací lhůta se pohybuje okolo 7 - 30 dnech v závislosti na počtu uživatelů PTC stránky (čím více uživatelů, tím delší může být čekání na vyplacení). V případě, že vlastníte prémium účet, pak se čekací lhůta pohybuje okolo 1 - 2 pracovních dnů od zadání příkazu pro vyplacení.

Níže se můžete podívat na screenshoty z PTC stránky Bux.to, které můžete použít jako návod.